Komplexní
produkty

NTS Prometal zaměřuje nabídku svých kapacit na firmy, které očekávají od svých přímých dodavatelů komplexní dodávky a které vyrábějí vlastní stroje či zařízení, u nichž jsou hlavními atributy přesnost a hybnost.

NAŠE KOMPETENCE

Široký sortiment v malosériové výrobě

NTS Prometal je zaměřen svým profilem na malosériovou produkci v širokém sortimentu položek. Systém řízení máme nastaven tak, abychom byli schopni převzít zodpovědnost za dodávky a logistiku produktu po celou dobu jeho životnosti.

NAŠE ŘEŠENÍ

NTS
Prometal

NTS Prometal je se svými dvěma závody v České republice součástí mezinárodní skupiny NTS. Hlavní přidanou hodnotou pro našeho zákazníka je integrace engineeringu, projektového řízení, výroby, montáží a řízení dodavatelského řetězce pod jednou střechou.

O NÁS

Výhody spolupráce s NTS Prometal

Hlavní konkurenční výhodou spolupráce s NTS Prometal je z pohledu zákazníka komplexnost portfolia nabízených služeb ve strojírenství, vysoká flexibilita, včasnost a kvalita dodávek.

 

Engineering a projektové řízení

Nechte se přesvědčit našimi zkušenostmi v zavádění nových produktů do sériové výroby, profesionální spoluúčastí našich pracovníků v projektovém řízení, znalostech v oblasti engineeringu, spolupráci při vývoji produktu, produktovém designu a v řízení změn.  Jsme partnerem pro vaše technická řešení, což dokazuje náš prvotřídní zákaznický servis, odborné řízení dodavatelského řetězce i životního cyklu produktu.

 

 

Výroba dílů

Jsme odborníci v oblasti výroby přesných komponent, komor, rámů a přesného krytování. Využíváme vlastní technologické zkušenosti v kombinaci s vynikajícími znalostmi našich výrobních technologů v oblasti výroby plechových dílců, přesného obrábění a povrchových úprav.

 

 

Montáže modulů a systémů

NTS Prometal je odborníkem na výrobu prototypů a industrializaci montovaných sestav. Nabízíme mechanickou, mechatronickou a elektro montáž, a to jak v běžném, tak v čistém prostředí. Našemu zákazníkovi můžeme nabídnout montáž v čistých prostorách až do úrovně čistoty dle ISO 7.

 

 

Chcete vědět více?

KONTAKTUJTE NÁŠ TÝM SPECIALISTŮ