Práce v NTS Prometal

NTS Prometal je mezinárodně působící společností, vytvářející přidanou hodnotu pro přední světové výrobce strojů a zařízení. A to díky práci svých nadšených a technicky zdatných zaměstnanců. Pokud máte rádi výzvy a chtěli byste proaktivně využít a nadále rozvíjet Vaše znalosti, široká škála a komplexita produktů našich zákazníků Vám to umožní v rozmanitém prostředí malosériové výroby. Spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou spolu s přátelskou firemní kulturou hlavním pilířem našeho budoucího rozvoje.

VÍCE O NAŠICH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

Firemní kultura

Naplňováním naší společné vize a společných hodnot dáváme slib nejen našim zákazníkům, ale i sobě samým.

Jsme hrdí na to, že dodržujeme a plníme smluvní závazky. Klademe si za cíl utvářet a udržovat partnerství, která jsou hodnotná, dlouhodobá a vzájemně výhodná. A o to vše se snažíme způsobem, který odráží hodnoty, ve které věříme.

Náš úspěch je měřen naší schopností jednat v souladu s našimi zásadami. Díky ctižádostivým a profesionálním spolupracovníkům, díky naší schopnosti být flexibilní a také díky umění spolupracovat se nám daří vytvářet vzájemnou propojenost spokojených zákazníků, zaměstnanců a majitelů firmy.

 

Máte zájem o naše pracovní příležitosti?

více o našich pracovních příležitostech